Ile kosztuje wybielanie zębów?

Stomatolog

Wybielanie zębów to w ostatnich latach jedno z najbardziej popularnych rozwiązań, mogących pozwolić nam na osiągnięcie pożądanej bieli na zębach. Białe zęby to znak zdrowia, piękna. W całym tym szaleństwie nie sposób zacząć zastanawiać się nad być może najważniejszą kwestią: ile kosztuje wybielanie zębów? Na całe szczęście, dziś odpowiemy wam na to pytanie, tak, abyście nie musieli się przejmować swoją niewiedzą!

Zabieg wybielania zębów – czy warto?

Sam zabieg wybielania zębów wcale nie jest nowością i nie został wymyślony w ostatnich latach. Możecie jednak zastanawiać się nad tym: czy naprawdę warto wydawać pieniądze na wybielanie zębów? Odpowiedź jest stosunkowo prosta i brzmi następująco: to zależy od potrzeb i wymagań pacjenta. Trzeba jednak wspomnieć o tym, że zęby, które są białe to ogromny zastrzyk pewności siebie dla każdego z nas! To coś niezwykle niesamowitego, że sam kolor uzębienia potrafi znaczyć tak wiele w odbiorze nie tylko nas samych, ale też przez innych członków społeczeństwa. Jeżeli więc zależy wam na idealnym wyglądzie — to zdecydowanie warto zainwestować w wybielanie zębów!

Pamiętajcie także o tym, że aby wybielanie zębów było skuteczne, warto pamiętać o tym, że konieczne jest całkowite wyleczenie wszystkich ubytków zębowych, mogących doprowadzić do zaburzenia efektów wybielania. To absolutnie niezbędne, gdyż zastosowane preparaty, a zwłaszcza żele wybielające mogą wniknąć w przestrzeni powstałych przez np. próchnicę i poważnie podrażniać miazgę zęba. Zaufajcie nam. To niezwykle bolesne! Czas zastanowić się ile wynosi cena wybielania zębów!

Ile kosztuje nakładkowe wybielanie zębów?

Spośród wszystkich dostępnych na rynku sposobów wybielania zębów najczęściej możemy zauważyć podział na wybielanie zębów nakładkowe oraz te gabinetowe. Pierwsze z nich wyróżnia się tym, że pacjent wykonuje ją samodzielnie. Jej działanie jest stosunkowo proste: polega ono na noszeniu przez wyznaczony przez stomatologa czas specjalnie przygotowanej nakładki wraz z nałożonym żelem wybielającym. Zwykle wystarczą 4 godziny dziennie, aby uzyskać zadowalający rezultat. A ile faktycznie wynosi cena za taki zabieg? Otóż cena wybielania zębów metodą nakładową to zwykle od 600 do 800 złotych. To znacznie tańsza opcja, polecana dla pacjentów niechcących regularnie odwiedzać gabinetu stomatologicznego! 

Ile kosztuje wybielanie zębów w gabinecie?

Drugą z dostępnych opcji jest wybielanie zębów w gabinecie. Różni się ono poważnie od poprzedniego z wymienionych sposobów. Co takiego innego znajdziemy w tym sposobie? Otóż przede wszystkim — zabieg jest wykonywany w całości w gabinecie stomatologicznym. Wymaga ono około dwóch (a czasami nawet i czterech) wizyt w fotelu dentystycznym. Pewnie interesuje was także cena tego zabiegu? Przy tym sposobie, cena wybielania zębów plasuje się na poziomie 2000 złotych za zabieg, stąd też jest to znacznie bardziej kosztowna opcja. Należy pamiętać o kwestii pieniężnej, jednak mamy też dla was informację o efektach — są one niezwykle widoczne, co powinno cieszyć niejednego z was! Na co się zdecydujecie, skoro już przecież wiecie ile kosztuje wybielanie zębów?

Next Post

Próchnica - leczymy i zapobiegamy

Każdy z nas kiedyś się z nią zmagał w mniejszym lub większym stopniu. Jeżeli nie wiecie, o czym dziś mówimy, to bohaterem dzisiejszego artykułu będzie próchnica. Próchnica zębów to choroba wywoływana przez wpływ obecności bakterii, które stopniowo niszczą powierzchnię szkliwa, i w dalszym stopniu atakują miazgę zęba i co dalej […]

Subscribe US Now